Kuantum Düşünce Tekniği Nedir?

Kuantum Düşünce Tekniği, bireyin daha iyiye, daha güzele ulaşmasının önünde bulunan en büyük engelin zihinlerdeki sınırlar, geçmiş deneyimlerden gelen karmaşalar ve evrene gönderdiğimiz hatalı mesajlar olduğu noktasından hareketle, iç dünyamızı düzenleyerek dışarıyı değiştirmek amacıyla hareket ediyor. Özü, Kuantum Fiziğinin temellerine dayanıyor ve bu alanda geçerli olan mevcut yasaları zihinsel dünyaya uygulamak şeklinde tanımlanıyor."Kuantum Düşünce Tekniği özet olarak insanın düşüncelerinde, üretkenlik noktasında, yaşamını değiştirebileceği düşünsel bir alan içerisinde hareket etmek demektir. Kendi üretkenliğimizi, iç potansiyelimizi ve evrenin mevcut kaynaklarını harekete geçirme ve bir hatırlama eylemidir."

EĞİTİM İÇERİĞİ

Kuantum Düşünce Tekniği nedir?

Kuantum Düşünce Tekniği hangi alanlarda kullanılır?

Kuantum Düşünce Tekniği nasıl uygulanır?

• Bilinç türleri (Derin uyku, rüya, uyanıklık, birlik bilinci, kozmik bilinç, vb

• Bilinç düzeyleri • Değişimin evreleri

• Bedensel kodlamalar (Ego)

• Ruhsal kodlamalar(Öz)

• Bedensel ve ruhsal kodlamaları dengede tutma

 • Evrensel kanunlar

• Geleceği yapılandıran düşünceler

• Çekirdek olumsuz inancın olumlu inanç haline getirilmesi

• Temel aile düzeni

 • Sembollerin gücü

• İmgeleme

• Dil Kalıpları: Kırıcılar ve dönüştürücüler

KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİĞİ'NİN FAYDALARI

Kuantum Düşünce Tekniği´ne göre sevgi en temel enerji kaynağıdır ve bütün evreni birbirine bu enerjiyle bağlar. Kuantum Düşünce Tekniği’ne göre, daha iyi bir noktaya ulaşmanın önündeki en büyük engel zihinlerdeki sınırlar, geçmiş deneyimlerden gelen karmaşalar ve evrene gönderdiğimiz hatalı mesajlardır. Bu noktadan hareketle, iç dünyamızı iyi bir şekilde düzenleyerek dış dünyamızı değiştirebiliriz. Kuantum Düşünce Tekniği, hayattan hakkınız olan mutluluğu, dengeyi, bolluğu, sevgiyi ve hayrı elde etmenizi sağlar. İnsan zihni ile beden, dış dünya ve diğer zihinler birbiriyle sürekli olarak ilişki içindedir, o sebeple düşüncelerimizi kontrol etmek kaderimizi etkilemek gücüne sahiptir. Özel yaşam amacınızı keşfetmenizi; bu sayede daha doyumlu, anlamlı ve sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlar. Bu tekniği uyguladığınız zaman sağlıklı bir bedene kavuşabilirsiniz. Kendi üretkenlik düzeyinizi ve yeteneklerinizi aktif bir şekilde kullanarak başarılı olacağınız işinize kavuşabilirsiniz. Mutlu ve sevgi dolu bir beraberlik kuracağınız özel insana ulaşabilirsiniz. Yaşamınıza daha çok bolluk, bereket ve neşe katabilirsiniz.

Kuantum Düşünce Tekniği kendi yaratıcılığımızı, iç potansiyelimizi ve evrenin kaynaklarını harekete geçirme eylemidir. Kuantum Düşünce Tekniği bilmekten çok yapmaya, yapmaktan öte olmaya, değişmekten çok öze ulaşmaya yönelik bir çalışmadır. Öz benliğiniz aktive edilip harekete geçirildiğinde, çevreniz sizin üstün mutluluğunuz ve gelişmeniz için uygun araçları sunmaya başlar. Kuantum Düşünce Tekniği isteyen herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Bir defa kavrandığı zaman kaybedilmez bir yeterlilik sağlar. Kuantum Düşünce Tekniği kelimelerin, imgelerin ve kodlanmış davranışların olağanüstü gücünü kullanarak insanlara gereksinim olan şeyleri elde etme imkanı sunar.


İzmir’deki Kuantum Düşünce Tekniği eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Kuantum Düşünce Tekniği eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi tıklayabilirsiniz

Denizli’daki Kuantum Düşünce Tekniği eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Kuantum Düşünce Tekniği eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Kuantum Düşünce Tekniği eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kuantum eğitimi - izmir kuantum eğitimi - kuantum düşünce nedir - kuantum -

Yorumlar